top of page

Poznaj nas lepiej 

Projekt bez nazwy (33).png
Projekt bez nazwy (34).png

W naszej Pracowni Optycznej dla całej rodziny specjalizujemy się w kompleksowym badaniu oraz terapii wzroku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Współpracujemy z wybitnymi profesjonalistami z branży optycznej, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki. Naszym priorytetem jest dążenie do bezkompromisowej jakości zarówno w świadczonych usługach, jak i oferowanych produktach. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, gwarantujemy najlepsze rezultaty i pełne zadowolenie z naszych usług optycznych.

Projekt bez nazwy (35).png
Projekt bez nazwy (36).png

Pracownia Optyczna dla całej rodziny to przestrzeń, w której najmłodsi pacjenci otrzymają niezbędną pomoc w zakresie diagnozy wad wzroku, doboru bezpiecznych i wygodnych okularów, konsultacji z lekarzem w przypadku chorób oczu, jak i indywidualnego doboru programu terapii wielu schorzeń związanych ze wzrokiem. 

Dorosłych klientów zapraszamy na bezpłatne badania wzroku pod kątem doboru okularów.
W ofercie posiadamy szeroki wybór oprawek renomowanych marek. Istnieje również możliwość umówienia się na wizytę u okulisty w przypadku problemów zdrowotnych ze wzrokiem.  

Zaufaj nam i powierz zdrowie oczu Twojej rodziny
w ręce doświadczonego zespołu specjalistów.

Twój salon
optyczny w centrum
Warszawy!

Projekt bez nazwy (22).png

Pracownia Optyczna
dla całej rodziny

ul. Marszałkowska 28, Warszawa
telefon: 22 626 07 55

         Metro Poli
technika
 

GODZINY OTWARCIA:

PN-PT:  11:00 - 19:00

SB: 11:00 - 15:00

Projekt bez nazwy (24).png
bottom of page