top of page

Poznaj nas lepiej 

Projekt bez nazwy (33).png
Projekt bez nazwy (34).png

W naszej Pracowni Optycznej dla całej rodziny specjalizujemy się w kompleksowym badaniu oraz terapii wzroku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Współpracujemy z wybitnymi profesjonalistami z branży optycznej, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki. Naszym priorytetem jest dążenie do bezkompromisowej jakości zarówno w świadczonych usługach, jak i oferowanych produktach. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, gwarantujemy najlepsze rezultaty i pełne zadowolenie z naszych usług optycznych.

Projekt bez nazwy (35).png
Projekt bez nazwy (36).png

Pracownia Optyczna dla całej rodziny to przestrzeń, w której najmłodsi pacjenci otrzymają niezbędną pomoc w zakresie diagnozy wad wzroku, doboru bezpiecznych i wygodnych okularów, konsultacji z lekarzem w przypadku chorób oczu, jak i indywidualnego doboru programu terapii wielu schorzeń związanych ze wzrokiem. 

Dorosłych klientów zapraszamy na bezpłatne badania wzroku pod kątem doboru okularów.
W ofercie posiadamy szeroki wybór oprawek renomowanych marek. Istnieje również możliwość umówienia się na wizytę u okulisty w przypadku problemów zdrowotnych ze wzrokiem.  

Zaufaj nam i powierz zdrowie oczu Twojej rodziny
w ręce doświadczonego zespołu specjalistów.

Twój salon
optyczny w centrum
Warszawy!

Projekt bez nazwy (22).png

Pracownia Optyczna
dla całej rodziny

ul. Marszałkowska 28, Warszawa
telefon: 22 626 07 55

         Metro Poli
technika
 

GODZINY OTWARCIA:

PN-PT:  11:00 - 20:00

SB: 11:00 - 15:00

Projekt bez nazwy (24).png
1ce251_39b69dac76bb45609333537dd9837e54~mv2.webp
IMG_2344.jpeg

Beniamin Korchut

Beniamin Korchut to przede wszystkim pasjonat branży optycznej, a z wykształcenia ortoptysta. Jego fascynacja optyką ma swoje źródło we wczesnym dzieciństwie, albowiem jako dziecko spędzał dużo czasu w salonie optycznym swojego wujka. To doświadczenie rzutowało na wybór ścieżki zawodowej związanej z badaniem wzroku.

Swoją karierę w branży optycznej Beniamin rozpoczął od razu po ukończeniu szkoły średniej i od tamtej pory konsekwentnie buduje swoje doświadczenie na tym polu. Ucząc się w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, zdobył wiedzę i umiejętności z zakresu ortoptyki, co było kluczowym etapem w jego profesjonalnym rozwoju. Egzaminy zawodowe ukończył z doskonałymi wynikami, co potwierdza jego zaangażowanie i kompetencje.
 

W trakcie praktyk w Centralnej Przychodni Rehabilitacyjno-Leczniczej w Warszawie, Beniamin zdobył cenne doświadczenie i umiejętności, koncentrując się zwłaszcza na terapii widzenia. To wtedy zadecydował, że jego głównym celem jest pomoc dzieciom w pokonaniu problemów związanych ze wzrokiem, aby zapewnić im odpowiedni rozwój i wsparcie w nauce.
 

Co stanowi o wyjątkowości Beniamina, to jego zdolność do nawiązywania doskonałych relacji z dziećmi. Jako młoda osoba doskonale rozumie ich świat i potrafi komunikować się z nimi w sposób przystępny i przyjazny. Dzięki temu wizyta u niego nigdy nie będzie nudna, a ćwiczenia i terapia staną się ciekawą i pozytywną przygodą dla najmłodszych pacjentów.

W Pracowni Optycznej zajmuje się diagnozą ortoptyczną na synoptoforze, terapią widzenia u dzieci, a także badaniami optometrycznymi pod kątem doboru okularów.

bottom of page